Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #621465

Ärikliendi müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Møller Auto Ülemiste meeskonda on oodatud

ÄRIKLIENDI MÜÜGIKONSULTANT

kellele usaldada ärikliendile suunatud aktiivne müügitöö, uute kliendisuhete loomine ja olemasolevate kliendisuhete hoidmine ning arendamine, müügiaruandluse, tellimuste ja pakkumiste koostamine.

Nõudmised kandidaadile

Oled suurepärane kandidaat, kui Sul on
Eelnev kogemus müügivaldkonnas, soovitavalt äriklientidega
Huvi automaailma vastu ja tehnilised teadmised
Suurepärane suhtlusoskus ja eneseväljendusoskus, oled proaktiivne ja usaldusväärne
Positiivne ellusuhtumine, entusiasm ja soov õppida ning areneda
Suurepärane eesti keele oskus ja räägid suhtlustasandil vene ning inglise keelt
B-kategooria juhiload

Omalt poolt pakume kaasaegset töökeskkonda Baltikumi modernseimas Volkswageni esinduses. Võimalust olla osa Møller Auto kokkuhoidvast ja töökast meeskonnast ning osaleda toredatel ühisüritusel.

Tööpakkumise number
#621465

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem