Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #552419

ÄRIKLIENDI MÜÜGIJUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 17. august 2018
Kuulutus aegub: 9. september 2018

Töö kirjeldus

Sinu võtmekohustuste hulka kuuluvad:
Aktiivselt uute äriklientide otsimine
Läbirääkimiste ja terve müügiprotsessi juhtimine
Kliendikohtumiste korraldamine
Pakkumiste koostamine

Ootused kandidaadile

Ootame Tele2 kollektiivi kogenud ärikliendi müügijuhti, keda iseloomustab:
Tugev aktiivmüügi taust
Head suhtlus-, läbirääkimis- ja projektijuhtimisoskused
Tegusus, energilisus ja professionaalsus
Soov oma tööd ise juhtida
Tahe olla partneriks Eesti edukatele keskmistele ja suurettevõtetele

Meie poolt on lisapuhkusepäevad, super vahva meeskond ja äge töökoht uhiuues Ülemiste City kontoris. Toetame sportlikku eluviisi ja hoolitseme Sinu tervise eest. Lubame, et saad müügis teha korraliku arenguhüppe ja et igav Sul ei hakka.

Tööpakkumise number
#552419

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. september 2018
Kuulutus sisestati:
17. august 2018

Eesti suuruselt teine mobiilsideoperaator Tele2 Eesti AS kuulub telekommunikatsiooniettevõtete kontserni Tele2 AB, mis pakub soodsaima hinnaga kvaliteetseid telefoni-, mobiiltelefoni- ja kaabeltelevisiooniteenuseid 13 miljonile kliendile 8 riigis. Eestis osutab Tele2 mobiiltelefoniteenust ligi 500 000 kliendile. Tele2 lähtub oma tegevuses sellistest väärtustest nagu kvaliteet, avatus, paidlikkus, kuluteadlikkus, väljakutsete esitamine ja tegutsemine.

Vaata rohkem