Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #536879

Arhivaar

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Istungiosakonna põhiülesanne on Riigikogu istungi ja Riigikogu juhatuse teenindamine, samuti asjaajamise korraldamine ja arhiivi pidamine.
Arhivaari ülesanne on Riigikogu ja Kantselei arhiivi pidamine.

Ootused kandidaadile

Nõudmised ametikohale kandideerijale

  • kõrgharidus ja põhjalikud teadmised dokumendi- ja arhiivihaldusest;
  • erialase hariduse puudumisel vähemalt 3- aastane töökogemus arhiivinduse valdkonnas;
  • oskus töötada iseseisvalt;
  • täpsus ja kohusetundlikkus;
  • hea suhtlemisoskus ja tasakaalukus.

Ootame algatusvõimelisi kandidaate, kellel on oskus viia läbi arhiivindusalast nõustamist kantselei teenistujatele ning kogemus elektroonilise dokumendihaldussüsteemi kasutamisel.

Pakume tööd ainulaadses organisatsioonis, eneseteostus- ja arenemisvõimalusi, sõbralikku meeskonda ja töötasu 1100 eurot kuus. Soovime, et arhivaar asub tööle augustis 2018.

Tööpakkumise number
#536879

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
23. mai 2018

Riigikogu Kantselei on riigiasutus, mille põhiülesandeks on Riigikogule tema põhiseaduslike funktsioonide täitmiseks vajalike tingimuste loomine.

Vaata rohkem

Arhivaar