Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #342480

Arhitektor-projekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Puukarkassist (moodul) majade projekteerimine.

Ootused kandidaadile

Eeliseks on kogemus antud valdkonnas, AUTOCAD ja ARCHICAD programmide tundmine.

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd
Võimalust ennast arendada
Head kollektiivi

Tööpakkumise number
#342480

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
14. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
14. mai 2014

Ettevõtte Arutech Parimad Aknad OÜ on PVC akende valmistamisel ja müümisel liider. Tänase seisuga oleme kiiresti arenev- ja suurenev ettevõte, kus on professionaalne ja sõbralik kollektiiv.

Vaata rohkem