Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #692010
Kaugtöö võimalus

Arhitekt

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

  • Arhitektuursete projektide koostamine vastavalt tellija lähteülesandele eskiis-, eel-, põhi- ja tööprojekti staadiumis;

  • Suhtlemine ja koostöö tellijate ja meeskonnaga.

Ootused kandidaadile

  • Arhitektuuri-alane kõrgharidus (võib olla omandamisel);
  • Erialase tarkvara kasutamise oskus (AutoCAD, ArchiCAD);
  • Erialase seadusandluse, normide, standardite tundmine;
  • Valmidus erialaseks täiendõppeks;
  • Valmidus meeskonnatööks;
  • Hea analüüsivõime, tulemusele orienteeritus ja korrektsus;
  • Hea koostöö- ja suhtlemisoskus;
  • Eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas.

Kasuks tuleb:

  • BIM projekteerimiskogemus;
  • Soov võtta kasutatavatest tarkvaradest välja maksimum;
  • Kutsetunnistuse olemasolu või vastavus kutsetunnistuse taotlemisnõuetele.

Ettevõte pakub

  • Motiveerivat ja konkurentsivõimelist töötasu;

  • Eneseteostuse ja arenguvõimalusi,

  • Erialaseid koolitusi;

  • Huvitavaid erialaseid väljakutseid ja töökogemusi;

  • Toredat, toetavat ja professionaalset meeskonda;

  • Kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid ja tipptarkvara (ArchiCAD, Rhino, Grasshopper, Dynamo) jne;

  • Paindlikku ja töötaja individuaalseid vajadusi arvestavat tööaega;

  • Põnevaid firmaüritusi, sporditoetusi ja jm hüvesid;

  • Kaugtöö võimalust.

Lisainfo

Võimalus töötada Tallinna, Tartu ja Viljandi kontoris.

Tööpakkumise number
#692010
Arhitekt