Arhitekt
Tööpakkumise number #706071

Arhitekt

1
Harmet OÜ
Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sulle usaldame:

  •     arhitektuursete lahenduste väljatöötamise

  •     arhitektuursete eskiiside koostamise

  •     müügimaterjalidele teostavate jooniste kindlustamise

  •     müügimaterjalide vormistamise

  •     müügikoosolekutel osalemise

Ootused kandidaadile

Sinult eeldame:

  •     arhitektuurialast kõrgharidust/omandamist

  •     vähemalt 3 aastast töökogemust arhitektuuri valdkonnas

  •     2D ja 3D joonestusprogrammide (AutoCAD, Archicad/Revit) töötamise               kogemust

  •     täpsust, head pingetaluvust, kohusetundlikkust, otsustus- ja vastutusvõimet

  •     head suhtlemisoskust, meekonnatöö oskust ja kogemust

  •     head tehnilist taipu ja süsteemset mõtlemist

Ettevõte pakub

Sulle pakume:

  •     rahvusvahelist ja stabiilset koostööpartnerit

  •     piisavaid võimalusi enesearendamiseks

  •     hea töö eest väärillist motivatsioonipaketti

  •     erialaseid enesetäiendamise võimalusi

Tööpakkumise number
#706071

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuni 2021
Kuulutus sisestati:
26. mai 2021
Arhitekt Arhitekt

Harmet OÜ

OÜ Harmet on kohalikul kapitalil põhinev Eesti üks suuremaid moodulmajade ja ehitussoojakute tootmise ning paigaldamisega tegelevaid ettevõtteid. Ettevõtte toodang eksporditakse peamiselt Skandinaaviamaadesse. Meie tehased asuvad Kumnas, Pärnus ja Tutermaal, kokku töötab ettevõttes ca 450 inimest.
Ootame meeskonnaga liituma oma eriala parimaid esindajaid.

Vaata rohkem

Arhitekt
Arhitekt