Värsked tööpakkumised

Arendusspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 288152

Tööpakkumise number

288152

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks ülesanneteks on elektripakettide arendus ning haldus ja konkurentide pakkumiste analüüs Eestis, Lätis ja Leedus. Lisaks arendad ja
haldad Sa elektrimüügiks kasutatavaid müügivahendeid.

Nõudmised kandidaadile

Tule kohe, kui:
• Sul on projektijuhtimise ja/või tootearenduse kogemus;
• suhtled vabalt eesti ja inglise keeles;
• oled initsiatiivikas, süsteemne ja kiire õppija;
• suhtled vabalt erinevate inimestega.
• Kasuks tuleb töökogemus suures rahvusvahelises organisatsioonis.

Sind ootab vastutusrikas ja huvitav töö Eesti suurima tööandja juures, asjatundlik ja toetav meeskond ning eneseteostus- ja arenguvõimalused.

Lisainfo

Töökoht asub Tallinnas.

Lisainfot jagab Karla Agan tel. 5228988.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2012

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Jordaanias ja USA-s. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Tule Energiamüügi üksusesse
ARENDUSSPETSIALISTIKS.