Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672168

Arendusnõunik

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • planeeringute elluviimise jälgimine;

  • avalike rajatiste, võrkude ülevõtmise, omandamise korraldamine;

  • arendajatega läbirääkimine, probleemide ja vaidluste lahendamine;

  • arendajatega lepingute ettevalmistamine ja täitmise seire vaidlused;

  • vajadusel ehitusõiguste korrigeerimine koostöös ehitusnõunikuga;

  • kehtivate vananenud planeeringute ülevaatamine, vajadusel muutmise (kehtetuks tunnistamise) ette valmistamine;

  • ettevõtlusega seonduv (valla ja ettevõtjate koostöö).

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus õiguse või majanduse valdkonnas;

  • töökogemus seonduvates valdkondades kokku vähemalt 3 aastat;

  • soovitavalt varasem töökogemus avalikus sektoris;

  • projektijuhtimise ja riigihangete läbiviimise kogemus;

  • tööks vajalike infotehnoloogiliste vahendite ja tarkvara kasutamise oskus;

  • otsustus- ja vastutusvõime, korrektsus ja kohusetundlikkus;

  • hea suhtlemis- ja väljendusoskus;

  • pingetaluvus ja koostöövalmidus.

  • võimalust panustada kiiresti areneva omavalitsuse juhtimisse;
  • mitmekesiseid kogemusi ja arenguvõimalusi;
  • konkurentsivõimelist töötasu;
  • enesetäiendamise võimalusi;
  • asjatundlikku ja toetavat meeskonda.

Kandidaatidel palume esitada:

  • elulookirjeldus;
  • haridust tõendavate dokumentide koopiad;
  • kandideerimisavaldus koos motivatsioonikirjaga (max 1 lk).

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel või kokkuleppel.

Kandideerimise dokumendid palume esitada CV-keskuse portaalis või saata hiljemalt 30. oktoobriks 2020 e-posti aadressile luunjavv(ät)luunja.ee.

Lisainfo: vallavanem Aare Anderson, tel 741 7100; 520 0794, e-post aare(ät)luunja.ee.

Tööpakkumise number
#672168

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
5. november 2020
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem