Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #756292
Kaugtöö võimalus

Arenduskeskuse projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa, kaugtöö võimalus
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

Arenduskeskuse tiim ootab liituma projektijuhti lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamiseks. Toreda kolleegi leidmisel oleme avatud ka pikemale koostööle.

-e-õppekeskkonna haldamine, e-kursuste loomine, administreerimine ja statistika koostamine
-tulemusjuhtimise protsessi koordineerimine tervikuna (eesmärgistamine, aastavestluste protsessi juhtimine, arenguvajaduse väljaselgitamine ja kogumine ning arenguplaani koostamine vastavalt ettevõtte strateegiale)
-arendusprogrammide koostamine, läbiviijate leidmine ja tehniline korraldamine
-koostöö kolleegidega nii Baltikumis kui Eestis ning nende toetamine erinevates arendustegevustes

Ootused kandidaadile

Meid rõõmustaks, kui Sul on
-head tehnilised (sh virtuaalsed) oskused koolituste korraldamiseks, läbiviimiseks ja analüüsimiseks (Excelis)
-varasem töökogemus arendusprotsesside juhtimisel ning kogemust toetav kõrgharidus (soovitavalt andragoogikas, psühholoogias, organisatsioonikäitumises)
-võime säilitada rõõmu ka pingelistes olukordades ning tahe teha asjad ära
-iseseisvus, initsiatiivikus ning meeskonnatööle ja lahenduste leidmisele orienteeritus
-analüüsi-ja organiseerimisvõime ning oskus näha tervikut ja luua seoseid
-hea kirjalik ja suuline eneseväljenduse oskus nii eesti kui inglise keeles

Ettevõte pakub

Sind rõõmustab meie juures
-väljakutse toetada läbi oma tegevuse eesmärkide elluviimist kiiresti arenevas logistikaettevõttes
-suurepärane võimalus juhtida iseseisvalt põnevaid projekte ja töötada kokkuhoidvas meeskonnas
-hüved nagu 5-päevane lisapuhkus, paindlik töökorraldus, soodustused koostööpartneritelt ning suurepärased võimalused sportimiseks ja terviseedendamiseks

Tööpakkumise number
#756292

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline või vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
30. jaanuar 2022
Kuulutus sisestati:
19. jaanuar 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem