Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672238

Arendusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

    Kas soovite panustada olulisse? Sellisel juhul DECUS Internatinal on sobiv koht just teie jaoks!

    Töö kirjeldus:

  • Klientide ja partnerite otsimine ning suhete loomine;
  • Partnerite eest hoolitsemine ja probleemide lahendamine;
  • Läbirääkimiste läbiviimine, konsultatsioonid, presentatsioonid
  • Partnerite ja edasimüüjate turustamise ja reklaamimise kontrollimine
  • Konkurentide jälgimine (hinnad, valik, turundustegevus)
  • Uurimistulemuste aruannete koostamine
  • Ettevõtte uute müügipunktide avamine ja nende tegevuse kontrollimine
  • Müügi suurendamine
  • Ürituste korraldamine

Ootused kandidaadile

  • Eesti ja vene keele oskus, inglise keele oskus tuleb kasuks
  • Hea suhtlemisoskus
  • Organisatsioonilisus ja suutlikkus töötada iseseisvalt
  • Vastutustundlik ja distsiplineeritud
  • Võime luua tõhusat meeskonda
  • Võimalus teha iseseisvaid otsuseid, innovaatilisus

Ettevõte pakub

    Miks liituda meie sõbraliku ja noore meeskonnaga?

  • Decus on dünaamiliselt kasvav ettevõte
  • Mugavad töötingimused
  • Hea palk spetsialistidele, kes armastavad ja hoolivad oma tööst
  • Perspektiivne ärivaldkond
  • Rahvusvahelised kliendid ja projektid
  • Võimalus professionaalseks ja isiklikuks kasvuks

Lisainfo

Tule võta osa Decus International OÜ kõrgelt professionaalsest ja auväärsest meeskonnast!

Ennem kandideerimist palun tutvuge tööpakkumisega!

Tööpakkumise number
#672238

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1000 - 3000 €/kuus
Kuulutus aegub:
13. november 2020
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2020

Decus Ilukliinik on iluprotseduuridele keskenduv elustiili kliinik, mis on mõeldud nii meestele kui ka naistele. Decus kliinik spetsialiseerub kosmeetilisele meditsiinile ja võimalikult väheste torgetega ravile plast-kosmeetika operatsioonide valdkonnas. Meie professionaalsel meeskonnal on aastatepikkused kogemused igas vanuses meeste ja naiste ravimises, arvestades iga kliendi erisoove.

Vaata rohkem

Arendusjuht