Värsked tööpakkumised

Arendusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 398753

Tööpakkumise number

398753

Töö kirjeldus

Arendusjuhina on Sinu peamisteks tööülesanneteks:
· programmidest ja projektidest lähtuvate valla arenguprojektide ning -programmide koostamine ning projektide elluviimiseks võimalikke rahastusallikate leidmine;
· valla arengukava koostamise ja uuendamise korraldamine;
· kogukonna vajadustest tulenevate arengukavade koostamise nõustamine, valdkonnapõhiste arengukavade jt arengudokumentide koostamise koordineerimine;
· valla hallatavate asutuste ning valla osalusega ettevõtete arengudokumentidest ja arendustegevustest ülevaate omamine, nende asutuste arengudokumentide sidususe jälgimine valla arengukavadega;
· vallas tegutsevate vabaühendustega koostöö korraldamine ja nende nõustamine projektitaotluste koostamisel;
· ettevõtlusalase koostöö koordineerimine (kontaktide loomine, andmebaasi pidamine, nõustamine, info jagamine jmt);
· valla esindajana maakondlikes turismi- ja teistes võrgustikes osalemine;
· oma valdkonna lepingute ette valmistamine, lepingutingimuste läbirääkimistel osalemine, lepingute täitmise ja tähtaja jälgimine ning ettepanekute tegemine nende muutmiseks;
· vallavalitsuse struktuuriüksuste, hallatavate asutuste, volikogu komisjonide ja muude organisatsioonidega koostöö tegemine.

Nõudmised kandidaadile

Sobid ametikohale, kui:
· omad kõrgharidust või pikaajalise eduka projektide kirjutamise ja elluviimise kogemusega keskharidust, teadmisi ja kogemust projektijuhtimises ja/või arendusprojektide kirjutamisel ja läbiviimisel ning oskad planeerida tööprotsessi;
· orienteerud õigusaktides oma töövaldkonna õigusaktides;
· sul on hea suhtlemisoskus, omad otsustusvõimet, oled kohuse- ja vastutustundlik;
· valdad eesti keelt väga heal tasemel kõnes ja kirjas, inglise keele oskus heal tasemel kõnes ja kirjas, vene keele oskust suhtlustasemel.

Kasuks tuleb, kui:
· Sul on varasem töökogemus kohalikus omavalitsuses või ettevõtluses osalemise kogemus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
· head töökeskkonda suure arengupotentsiaaliga omavalitsuses, kus Sul on võimalus oma ideedega kaasa lüüa ning neid ellu viia;
· toetavat ja koostöövalmis meeskonda;
· motiveerivat töötasu ja igakülgset abi sisseelamisel ning elukoha korraldamisel neile, kes elavad väljaspool valda.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2015
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2015
Brutopalk:
Alates 1339 EUR kuus

Anija vald Harjumaal on üks Eesti suurimaid omavalitsusi, kus elab ligi 6000 inimest. Anija vald on tuntud eelkõige imekauni Kõrvemaa maastikukaitseala, Anija kultuurimõisa ja tegusate kohalike kogukondade poolest. Vallas tegutseb Eesti üks parimaid käsipalliklubisid ning pikaajaliste paberi- ja tselluloosi tootmise traditsioonidega ettevõte. Anija valla keskuseks on Kehra, kus on mugav rongiühendus Tallinnaga.