Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669552

Arendusanalüütik - keemik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

TBD-Biodiscovery OÜ – kiirelt arenev ja kasvav ravimite toimeaineid arendav ja tootev ettevõte, otsib oma kollektiivi arendusanalüütik-keemikut. Ettevõtte klientidest 95% on väljaspool Eestit. Ettevõttes töötab täna 50+ inimest.

Tööülesanded:

  • HPLC, GC meetodite arendus ja valideerimine;
  • väljatöötatud metoodika järgi analüüside läbiviimine;
  • aruannete kirjutamine ning vormistamine (peamiselt inglise keeles).

Ootused kandidaadile

  • kogemusi kvaliteedisüsteemide (GMP, ISO jne) järgimisel;

  • varasem erialane töökogemus;

  • huvi ettevõtte tegevuse valdkonna vastu;

  • võimekus kiiresti omandada uusi asju;

  • tehniline taip ja väga hea arvutioskus (MS Office);

  • kogemus seadmete kalibreerimisel;

  • kõrgtasemel inglise keel;

  • võimekus iseseisvalt töid planeerida ja organiseerida;

  • võimekus planeerida ülesanded väikesele tiimile;

  • Kasuks tuleb ka Karl-Fischeri tiitrimine ja muud analüütilised meetodid (UV-Vis, IR).

Ettevõte pakub

  • Huvitavaid ja innovaatilisi projekte;

  • Mitmekülgset ja rutiinivaba tööd;

  • Rahvusvahelist, toredat ning toetavat tiimi;

  • Konkurentsivõimelist palka;

  • Enesetäiendamisvõimalust ning koolitusi;

  • Võimalus ettevõttesiseseks karjääriks.

Tööpakkumise number
#669552

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
25. september 2020

TBD-Biodiscovery on keemilise sünteesi ja keemilise analüüsi teenuseid pakkuv ning arendustööga tegelev innovaatiline ettevõte. TBD-Biodiscovery klientideks on biotehnoloogia, farmaatsia ja keemiaettevõtted nii Eestis kui ka välismaal.

Vaata rohkem