Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #439354

Arendus- ja turundusjuht

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Pärnu Muuseumi arendusprojektide koostamine ja elluviimine
- Pärnu Muuseumi turundustegevuste planeerimine ja elluviimine
- Muuseumi ürituste korraldamine ja koordineerimine
- Suhtlemine meedia ja koostööpartneritega
- Kodulehekülje haldamine

Ootused kandidaadile

- Kõrgharidus
- Varasem töökogemus kultuurivaldkonnas
- Hea suhtlemisoskus
- Algatus- ja organiseerimisvõime
- Valmisolek meeskonnatööks
- Hea eesti ja inglise keele oskus

Kasuks tuleb:

- Eelnev eduka turundustöö kogemus
- Varasem kokkupuude projektide juhtimisega
- Ajaloo, kultuuri või turunduse erialal omandatud kõrgharidus

Ettevõte pakub

- Vaheldus- ja vastutusrikast tööd
- Lisaks põhipalgale tulemustasu
- Kaasaegset töökeskkonda ja toredat kollektiivi

NB! Kandideerijatelt ootame lisaks CV-le ka motivatsioonikirja!

Tööpakkumise number
#439354

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. september 2016
Kuulutus sisestati:
6. september 2016

Pärnu Muuseum on kaasaegne ajaloomuuseum, mis keskendub Pärnu- ja Pärnumaaga seotud ajaloo uurimisele, kogumisele ja vahendamisele. Pärnu Muuseumis on avatutud külastajale püsinäitus „11000 aastat ajalugu – Elamusi vanast ajast“. Ajutiste näituste saali katab vahelduv näituseprogramm, mille raames toimub perepäevi, töötube ja üritusi kogu perele.

Muuseumi juurde kuulub ka konverentsisaal, Muuseumikohvik ja Muuseumipood.

Vaata rohkem