Värsked tööpakkumised

Arendaja, programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 181150

Tööpakkumise number

181150

Töö kirjeldus

Otsime arendajat tähtajaliselt ühe konkreetse kliendihaldusprogrammi väljatöötamiseks. Töö sisu hõlmab idee lõpparendust ja detailiseerimist kuni programmi tööle rakendamiseni. Suurepärane võimalus projekti algusest lõpuni elluviimiseks. Projekti kestus ning eeldatav valmimise aeg on 1-2 kuud.

Nõudmised kandidaadile

Ootame eelkõige süsteemset ja terviklikku mõtlemist lahenduse maksimaalse funktsionaalsuse väljatöötamisel. Vajaminevad programmeerimise keeled ja tehnoloogiad: C#.net; SQL; VBA, IMAP;

Pakume iseseisvat tähtajalise lepinguga tööd projekti algusest lõpuni väljatöötamiseks.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline või hooajatöö
Kuulutus aegub:
27. juuli 2009
Kuulutus sisestati:
13. juuli 2009
Lisainfo palga kohta:
lepingutasu kokkuleppel