https://www.cvkeskus.ee/564351

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

AR Specialist

CV MARKET´S CLIENT

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 564351

Tööpakkumise number

564351

CV Market´s client AR Specialist

Job Description

Your main responsibilities will include:
• Managing customer receivables and AR postings
• Month-end closing tasks
• Performing receivables reporting (internal & external)
• Analysing and resolving customer enquiries


Requirements

You are a perfect candidate if you have an understanding of accounts receivable process. You are fluent in English (Finnish skills are an advantage) and you have used SAP or other ERPs. You have good communication skills and you are customer-oriented. You enjoy learning new things and you adapt easily to changes in the workplace. You are excited about modern technology and accounting robots that do the manual and repetitive tasks for you so that you can focus on high-value work.


Company offers

We offer you a unique opportunity to help to build new processes and influence the future development of the Posti PSC. You will work with our international, positive and supporting team driving Posti's business processes. You will have a chance to develop yourself by working with Posti´s skilled and experienced professionals on inspiring and challenging projects.


Location:
Tallinn, Harjumaa
Job type:
full-time, employee
Expiration date:
14. november 2018
Published:
25. oktoober 2018

CV MARKET´S CLIENT

Manpower on 1948. aastal USA-s asutatud rahvusvaheline innovatiivseid personalilahendusi pakkuv ettevõte, mis tegutseb 80 riigis ja on enam kui 3,100 kontoriga juhtiv oma ala ettevõte maailmas. Läbi Manpoweri´i leiab tööd üle 3,4 miljoni inimese aastas. Manpower’i pakutavad teenused hõlmavad kogu personalivaldkonda töötajate hindamisest, värbamisest ja rentimisest kuni outsourcing`u ja konsultatsioonideni ning Manpower'i teenuseid kasutab 90% Fortune 500 firmadest.

Manpower’i globaalne võrgustik annab meile võimaluse teenindada oma kliente kõikjal maailmas, ilma et klient peaks selleks ise sobivaid kontakte otsima. Manpower’i tihe koostöö Baltimaades on garantiiks, et suudame oma kliente teenindada ühtviisi kvaliteetselt kõigis kolmes riigis. Oleme oma äritegvuses vastutustundlikud ning keskendudes nii sellele, mida me teeme kui ka sellele, kuidas me seda teeme, on Manpower saanud mitmeid auhindu ning tunnustusi. Eestis oleme saavutanud Jätkusuutliku ettevõtluse indeksis kuldtaseme.
Vastutustundliku Ettevõtluse Indeks 2018

World´s Most Ethical Companies 2018