2023-08-23 14:48:55

Apranga Group otsib maitsvale ametikohale VÄRBAMISJUHTI!

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Täpsemalt kes:
⚡️juhiks ja kujundaks värbamisprotsessi ning julgeks eristuda kampaaniate tegemisel;
⚡️hoiaks ennast kursis oma valdkonnas toimuvaga ja teeks kvartaalseid kokkuvõtteid värbamistulemustest;
⚡️aitaks leida vabadele ametikohtadele sobilikud inimesed, sh kuulutuste tegemine ja ülespanek, CV-de töötlemine ja andmebaasi korrashoid, intervjuude kokkuleppimine ja läbiviimine, tööpakkumiste tegemine, konkursside lõpetamine;
⚡️oleks meeldiv ja fun koostööpartner kõikidele meie kauplustele, nende juhtidele ja kandidaatidele;
⚡️veaks sotsiaalmeedia projektide;
⚡️viiks läbi uue töötaja koolitust.

Ootused kandidaadile

Ootused uuele tiimiliikmele:
⚡️Sul on varasem värbamiskogemus, eeliseks kui see on jaekaubanduses;
⚡️Sa tunned erinevaid värbamiskanaleid ja oskad neid iseseisvalt kasutada;
⚡️Sa tead, mis on high volume recruitment, sest meil tuleb seda aeg ajalt ette;
⚡️Sinu südameasjaks on õige inimene õige äriga kokku viia - kvaliteet eelkõige;
⚡️Sa oled moehuviline ja Sinu näost ei puudu naeratus;
⚡️kasuks tuleb Recrur tundmine;
⚡️vajalik on väga hea inglise keele oskus

Ettevõte pakub

Meie pakume:
⚡️piisavalt vabadust eneseteostuseks - tule tee karjääri;
⚡️väga nooruslikku ettevõtet, kus ei hakka mitte kunagi igav;
⚡️toetavat tiimi personaliosakonna näol ja värbamisspetsialisti abi, lisaks tuge Lätist ning Leedust;
⚡️kaasaaegset kontorit imelise merevaatega Rotermanni kvartalis - ning jah, täitsa oma klaastuba;
⚡️tööle väärilist tasu;
⚡️sporditoetust (Stebby);
⚡️põnevaid koolitusi ja motivatsiooniüritusi.