Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #751915

APOLLO Group otsib Sind, usin VANEMRAAMATUPIDAJA!

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

VANEMRAAMATUPIDAJANA on Sinu tööks:

  • Igapäevase raamatupidamise korraldamine ja teostamine algkandest aastaaruandeni, sh.
o töötasu- ja maksuarvestus
o põhivara- ja väikevahendite arvestus
o laoarvestus
o kontsernisiseste raportite koostamine ja esitamine
o osalemine auditeerimisprotsessis
o protsesside automatiseerimine

Ootused kandidaadile

Ootame Sinult:

  • raamatupidamisalast haridust
  • varasemat töökogemust raamatupidajana
  • heal tasemel arvutikasutusoskust
  • teadmisi maksu- ja palgaarvestusest
  • täpsust oma töös, avatust muudatustele, usaldusväärsust ja koostööaldis suhtumist
  • boonuseks on Directo tundmine ja rõõmsameelne ellusuhtumine
  • kasuks tulevad teadmised konsolideerimisest

Otsid uut ja põnevat väljakutset, kus enda olemasolevaid teadmisi proovile panna? Sinu unistuste meeskond on kokkuhoidev ja sõbralik? Sind paeluvad numbrid ja kiiresti arenev meelelahutusmaailm? Apollo pakub kõike seda ja rohkemgi veel!

Tööpakkumise number
#751915

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. jaanuar 2022
Kuulutus sisestati:
29. detsember 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem