Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #551834

Andmesisestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 15. august 2018
Kuulutus aegub:21. august 2018

Töö kirjeldus

Info analüüsimine, klassifitseerimine ja sisestamine andmebaasi.

Ootused kandidaadile

Hea analüüsi- ja üldistusvõimega, täpsus ja korrektsus andmete töötlemisel.
Valdad eesti ja inglise keelt.
Oled kohusetundlik ja usaldusväärne.

Ettevõte pakub

Täiskoormusega tööd
Pärastlõunast/õhtust tööaega
Tööle asumine koheselt
Väljaõpet kohapeal
Meeldivat töökeskkonda
Pikaajalist koostööd
Osaliselt kodust töötamise võimalust (peale väljaõppe perioodi)
Edaspidist arenguvõimalust nii erialaselt kui ka rahvusvaheliselt
NB! Tähtajaline töösuhe (lapsehoolduspuhkusel viibiva töötaja asendamine)

Tööpakkumise number
#551834

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. august 2018
Kuulutus sisestati:
15. august 2018

Mercell tegutseb Eestis 2006. aastast. Pakume innovatiivseid veebipõhiseid hankelahendusi nii Skandinaavias kui ka Baltimaades. Meid on tunnustatud üheks Euroopa e-sektori kõige kiiremini kasvavaks ettevõtteks. Väärtustame kliendikesksust, pikaajalisi kliendisuhteid, meeldivat ja pingevaba töökeskkonda ning töötajate lojaalsust. Tänaseks oleme saavutanud oma valdkonnas kindla turuliidri positsiooni nii siin kui sealpool Läänemerd.

Keskkonna kasutajatele pakume:
* hanke informatsiooni Eesti, Baltikumi ja Skandinaavia kohta
* ehitusinfot
* hangete ettevalmistamise ja läbiviimisega seotud infot

* online e-hankekeskkonna teenuseid nii avalikule kui ärisektorile
* hangete läbiviimisit

Vaata rohkem