Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #648192

Andmesisestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime särasilmset ja korrektset veebipoe haldurit/andmesisestajat, kellele meeldib töö arvutiga ja pakub huvi ilumaailm ning kes suudaks iseseisvalt täita jooksvalt etteantud andmete sisestamise, kontrollimise ja töötlemise ülesandeid. Tööülesannete hulka kuulub ka tootetekstide koostamine ja sisestamine, mis eeldab loomingulist ja heal tasemel eesti keele kirjaoskust.

Tööaeg E-R 9-17.00

Nõudmised kandidaadile

  • Valdad riigikeelt väga heal tasemel

  • Valdad inglise keelt heal tasemel

  • Omad väga head arvuti kasutamise oskust

  • Oled kiire, täpne ja hea pingetaluvusega

  • Oled kohusetundlik ja kiire õppimisvõimega

  • Näed olukordades lahendusi

Töötame nooruslikus tiimis ning saame pakkuda pikaajalist ja stabiilset töösuhet kiiresti arenevas ettevõttes. Meiega liitunu saab tööalase väljaõppe. Lisaks pakume tööle väärilist tasu ja töötajate soodustusi.

Tööpakkumise number
#648192

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. mai 2020
Kuulutus sisestati:
27. aprill 2020

Gemer Grupp OÜ esindab Rotermanni kvartalis ja kesklinnas Magdaleena tänaval tegutsevaid esinduskauplusi ja internetimüüki Kehapood kaubamärgi all. Oleme enamuse kaubamärkide maaletoojad Eestis.

Oleme võitnud hulganisti iluauhindu suurimatelt meediaväljaannetelt ja iluprofessionaalidelt.

Pakume kvaliteetseid, professionaalseid ja kiidetud tootevalikut. Igapäevaselt teeme tööd selle nimel, et tagada kiire kohaletoimetamine, uuenevat tootevalikut ja abivalmis klienditeenindust.

Vaata rohkem