Andmesisestaja
Tööpakkumise number #688872
Kaugtöö võimalus

Bisnode Estonia AS
Kodukontor

Asukoht: Kodukontor
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: hooajatöö ja ajutine töö

Kuulutus sisestati: 23. veebruar 2021
Kuulutus aegub: 9. märts 2021
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Bisnode Estonia pakub tööd andmesisestajatele, kelle tööülesandeks on Rootsi ettevõtete majandusaasta aruannete digitaliseerimine.

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on

  • keskharidus
  • eesti keele oskus kõnes ja kirjas
  • arvuti kasutamise oskus vähemalt kesktasemel
  • ausus, kohusetundlikkus ja täpsus
  • väga hea rutiinitaluvus
  • oskus töötada iseseisvalt

Ettevõte pakub

Meie pakume

  • head teenimisvõimalust vastavalt töö kiirusele ja kvaliteedile
  • võimalust töötada kodus
  • töötasu: tükitöö

Tööpakkumise number
#688872

Asukoht:
Kodukontor
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
9. märts 2021
Kuulutus sisestati:
23. veebruar 2021
Andmesisestaja Andmesisestaja

Bisnode Estonia AS on 1991. aastal asutatud äriinfofirma, mille põhitegevusaladeks on äri-, krediidiinfo- ning andmesisestusteenuste pakkumine. Meil on pikaajaline kogemus Eesti ettevõtete taustuuringute koostamisel. Samas võimaldame Eesti ettevõtjatel kontrollida oma partnerfirmade maksejõulisust ja leida uusi ärikontakte üle kogu maailma. Bisnode Estonia AS on alates 2006. aastast Bisnode Grupi, mis on Euroopa juhtiv digitaalse äriinfo pakkuja, liige. Kuni 5. novembrini 2012. a kandis Bisnode Estonia AS ärinime AS Connectus.

Vaata rohkem