Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #312712

Andmesisestaja - assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma töökasse kollektiivi assistenti, kelle peamisteks ülesanneteks on:
- renditööliste haldamine- andmete sisestamine andmebaasidesse
- kontori töö haldamine – telefonile ja e- mailidele vastamine
- jooksvate ülesannete lahendamine
- igapäevane assisteerimine

Ootused kandidaadile

- eesti keele oskus kõnes ja kirjas väga heal tasemel
- vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
- arvuti kasutamise oskus (MS Office, Excel, Powerpoint jne)
- väga hea suhtlemisoskus ja analüüsivõime
- hea pingetaluvus
- kohusetundlikkus ja hea õppimisvõime

Kasuks tulevad ka:
- tööseadusandluse tundmine
- soome keele oskus
- eelnev töökogemus sarnasel alal

Ettevõte pakub

- konkurentsivõimelist töötasu
- sõbralikku ja kaasaegset töökeskonda
- vaheldusrikast tööd

Lisainfo

Võtame ühendust sobivate kandidaatidega!

Tööpakkumise number
#312712

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. august 2013
Kuulutus sisestati:
1. juuli 2013

Finesta pakub värbamis-, tööjõurendi- ja sisseostmise teenust rahvusvahelistelt tegutsevatele firmadele. Oleme kliendile strateegiline partner, arvestame muutuvate majandustrendidega, oleme alati usaldusväärsed ja leidlikud. Meie eesmärgiks on kõiki osapooli rahuldav ja käegamõõdetav tulemus.

Vaata rohkem