Värsked tööpakkumised

Andmesisestaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 231178

Tööpakkumise number

231178

Töö kirjeldus

Otsime praktikanti andmesisestaja ametikohale.
Peamiseks ülesandeks on andmete lisamine Hansaprogrammi, hinnakirjade töötlemine, kontrollimine ja sellega muu seonduv

Nõudmised kandidaadile

- head arvutikasutamise oskust ja nüüdisaegsete veebitehnoloogiate tundmist
- programmi Excel tundmine heal tasemel,
- loogiline mõtlemine, täpsus, kohusetundlikkus
- rutiini taluvus

Pakume väljaõpet töös vajaliku arvutiprogrammi kasutamiseks, sõbralikku meeskonda, kaasaegseid töötingimusi!

Lisainfo

Otsime noort hakkajat inimest, kes ei karda rutiini ja tahab ennast proovile panna suvisel koolivaheajal.

Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
20. juuni 2011
Kuulutus sisestati:
14. juuni 2011

OÜ Anvol

Anvol OÜ on Baltimaade juhtiv mänguasjade ja lastekaupade hulgi- ja jaemüügiga tegelev ettevõte. Firma peakontor asub Tallinnas, harukontorid on avatud Riias ja Vilniuses. Anvol OÜ asutati 1995. aastal ning praegu on firma paljude maailmas hästi tuntud lastekaupade tootjate ametlik maaletooja Baltikumis. Vaata lisaks www.anvol.eu