Andmekaitseekspert
Tööpakkumise number #815154

Viru Vangla
Eesti
Soovin kandideerida
Ole esimese 10 kandideerija seas!
Link kopeeritud
Tööpakkumine aegub 12 päeva pärast.

Töö kirjeldus

Sinu kirg on andmekaitse ja Sa tahad teha otsuseid, mis päriselt kujundavad valdkonna praktikat? Tule ja saad võimaluse juhtida kogu Eesti vanglate andmekaitse valdkonda, kus sinu ülesanne on korraldada ja kujundada vanglate andmekaitsealast tööd, lahendada andmekaitsealaseid õigusküsimusi ja aidata leida praktilisi lahendusi.

Ootused kandidaadile

  • Magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon;

  • Teadmised avaliku õiguse alal, ennekõike isikuandmete kaitse, avaliku teabe vallas;

  • Laitmatu taust;

  • Initsiatiivikus, tajud tervikpilti, oled avatud lahenduste leidmisele;

  • Eest ja inglise keele oskus kõrgtasemel ning väga hea suuline ja kirjalik väljendusoskus.

Ettevõte pakub

  • Töötasu alates 3000 eurot;

  • Töökoht ffüüsilise asukohaga ükskõik millises vanglas (Tallinn, Viru, Tartu);

  • Meeldivad kolleegid;

  • Võimalus koostööd teha valdkonna tippspetsialistidega;

  • Paindlik töökorraldus, osaline kaugtöö võimalus;'

  • Võimalus üles ehitada vanglasüsteemi andmekaitsevaldkond;

  • Võimalus end täiendada;

  • 35 kalendripäeva puhkust.

Tööpakkumise number
#815154

Info

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : Alates 3000 €/kuus
Kuulutus aegub:
6. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
22. september 2022
Andmekaitseekspert Andmekaitseekspert

Viru Vangla

Vanglate ülesanne on muuta ühiskond turvalisemaks - kaitsta õiguskorda, isoleerides kurjategijad ühiskonnast, ning juhtida neid õiguskuulekalt käituma, st muuta või anda oskusi, et nad tulevikus käituksid nii, nagu ühiskonna käitumisnormid ette näevad. Vanglate koosseisu kuuluvad üle Eesti paiknevad kriminaalhooldusosakonnad. Kriminaalhoolduse põhieesmärk on muuta ühiskond turvalisemaks, rakendades vangistuse asemel selle alternatiive (elektrooniline valve, käitumiskontroll, ühiskondlik kasulik töö jm).

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

5 p. tagasi
ÜHIS- JA KAUGTÖÖ SÜSTEEMIDE TEENUSEHALDUR Transpordiamet
5 p. tagasi
ÜHIS- JA KAUGTÖÖ SÜSTEEMIDE TEENUSEHALDUR Transpordiamet • Harjumaa
Harjumaa
4 p. tagasi
ANALÜÜTIK Politsei- ja Piirivalveamet
4 p. tagasi
ANALÜÜTIK Politsei- ja Piirivalveamet • Tallinn
Tallinn
3 p. tagasi
KLIENDIHALDUR Riigi Info- ja Kommunikatsioonitehnoloogia Keskus
3 p. tagasi
KLIENDIHALDUR Riigi Info- ja Kommunikatsioonitehnoloogia Keskus • Tallinn
Tallinn
4 p. tagasi
VÄLISVAHENDITE SPETSIALIST Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
4 p. tagasi
VÄLISVAHENDITE SPETSIALIST Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
SIEM ADMINISTRAATOR Küberväejuhatus
Alates 3000 €/kuus
SIEM ADMINISTRAATOR Küberväejuhatus • Eesti
Eesti
Vaatan kõiki