Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #221609

Andmekaitse peaspetsialist

Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha põhieesmärgiks on isikuandmete töötlemise, edastamise ja säilitamise tagamine isikuandmete kaitse seaduses lubatud eesmärkidel ja tingimustel. Asutuse infoturbe ja andmekaitsealase töö koordineerimine ja suunamine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (IT-alane või juriidiline)
  • andmekaitsealase töö kogemus 1-3 aastat
  • iseseisva töö oskus, otsustus- ja vastutusvõime
  • koostööoskus ja võime tulemustele orienteeritult tegutseda
  • analüüsivõime, pingetaluvus, kohusetunne ja usaldusväärsus
  • väga hea suuline ja kirjalik väljendusoskus, dokumentide koostamise kogemus
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ja ühe võõrkeele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega

Ettevõte pakub

  • arendavat tööd kaasaegses töökeskkonnas
  • head ja ajakohast täiendõpet
  • stabiilset teenistust avalikus sektoris

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • eelnev töökogemus infosüsteemidega
  • eelnev töökogemus avalikus teenistuses

Tööpakkumise number
#221609

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: Alates 1090 €/kuus
Kuulutus aegub:
21. märts 2011
Kuulutus sisestati:
9. märts 2011

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem