Andekas arvutigraafik-kujundaja, loominguline reklaamiagentuur otsib Sind!

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 432187

Tööpakkumise number

432187

Töö kirjeldus

Reklaamigentuur DADA pakub tööd arvutigraafikust talendile.

Tegemist on täistööajaga (asenduskoht), töökoht asub Tartus.

Kui tunned huvi ja arvad, et sobiksid meile tööle, siis edasta oma CV, palgasoov ja võimalusel portfoolio 3. augustiks läbi CVkeskuse portaali.

Nõudmised kandidaadile

Ootame, et oleksid osav Adobe kujundus/küljendus programmides (Illustrator, InDesign, Photoshop). Kasuks tuleb HTML'i ning CSS'i tundmine.

Pakume mugavat töökeskkonda Tartu südalinnas, suurepärast töökollektiivi ja erinevaid hüvesid.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. august 2016
Kuulutus sisestati:
19. juuli 2016

Reklaamiagentuur