https://www.cvkeskus.ee/457236

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Analüütik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 457236

Tööpakkumise number

457236

Töö kirjeldus

Kutsume oma finantsosakonna meeskonnaga liituma

ANALÜÜTIKUT

kelle ülesandeks on tegeleda toodangu arvelevõtu, tooraine kulukannete ja varude arvestusega. Igakuiselt on vajalik tootmise tulemustasude arvestamine. Vajadusel tuleb koostada erinevat aruandlust ja panna kokku juhtimisotsusteks vajalik sisendinfo erineva taseme juhtidele.


Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sind iseloomustab analüütiline mõtlemine, täpsus, süsteemne lähenemine, talud hästi nii pinget kui rutiini ning oled hea suhtleja.
Oluline on kõrghariduse olemasolu ning MS Exceli kasutamise kogemus.
Sobiv kandidaat on kiire õppija ja valmis ennast edasi arendama. Analüütiku töö puhul on oluline ka algatusvõime ning oskus teha tööd meeskonnana.


Ettevõte pakub

  • Pakume Sulle mitmekesist ja põnevat tööd, mis võimaldab rakendada ja arendada oma erialaseid oskusi
  • kaasaegset töökeskkonda kiirelt arenevas tootmisettevõttes
  • olla osa sõbralikust ja töökast meeskonnast
  • soodsaid võimalusi sportimiseks ja terviseedenduseksAsukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
7. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
25. jaanuar 2017

FIRMA NIMI PEIDETUD

ESTIKO-PLASTAR on üks juhtivatest kilepakenditootjatest Baltikumis, omades turuliidri seisust Eestis ja olulist turuosa teistes Balti riikides. Ekspordime üle 60% oma toodangust edukalt kõikidesse lähipiirkonna riikidesse ja töötame aktiivselt ekspordi osakaalu pideva suurendamise nimel.
AS Estiko-Plastar tegevus on keskendunud koostööle eeskätt toiduainetööstusettevõtetega aga ka turba-, tekstiili-, paberi- ja ehitusmaterjalitootjatega, pakkudes neile laias valikus trükiga ja trükita kaasaegseid kilepakkematerjale.
Aastatega omandatud kogemused, pidev kursisolek maailma pakenditurul toimuvaga ning jätkuvad investeeringud inimressurssi, tehnoloogiasse ja tootearendusse võimaldavad meil olla professionaalseks, paindlikuks ja usaldusväärseks koostööpartneriks nii kohalikul kui rahvusvahelisel turul.