Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #676475
Kaugtöö võimalus

ANALÜÜTIK

Tallinn, Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Asukoht: Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: Kuni 2300 €/kuus
Kuulutus sisestati: 17. november 2020
Kuulutus aegub: 1. detsember 2020

Töö kirjeldus

  • ameti teenuseid puudutavate andmete kogumine, süstematiseerimine, analüüsimine ja tõlgendamine

  • valmisolekut juhtida küsitluste projekte ning töödelda uuringute ja küsitluste andmeid ning koostada nende põhjal järeldusi ja prognoose

  • vastutada andmete kvaliteedi ja õiguspärase hoidmise ning kasutamise eest

Ootused kandidaadile

  • oled hea analüüsioskusega ja suudad luua seoseid nähes nii detaile kui tervikpilti
  • Sul on erialane magistrikraad ja vähemalt 2- aastane töökogemusvaldkonnas
  • omad kogemust suurte andmemahtudega töötamisel ja andmete visualiseerimisel
  • oled vilunud MS Exeli ja statistilise analüüsi tarkvarade kasutaja
  • oskad töötada andmebaasidega ja Sul on SQL- keele oskus
  • omad suurepärast kirjalikku ja suulist eneseväljendusoskust ning oled kohusetundlik, initsiatiivikas ja positiivse hoiakuga

KANDIDEERIMISEL ANNAVAD EELISE:

  • varasem töökogemus avalikus sektoris
  • erinevate andmebaaside tundmine
  • magistrikraad sotsioloogias

Ettevõte pakub

  • erialaseid arenguvõimalusi

  • kaasaegset töökeskkonda

  • paindliku tööaega ja kaugtöö võimalust

  • motivatsioonisüsteemist tulenevaid soodustusi

  • 35 puhkepäeva aastas

Tööpakkumise number
#676475

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
17. november 2020

Kaitseressursside Amet on Kaitseministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus. Läbi meie ameti võetakse kaitseväekohustust, asutakse ajateenistusse ning sundkoormatakse ettevõtete ja kodanike vara, mida Kaitsevägi kasutab sõjaolukorras. Me värbame uusi teenistujaid nii Kaitseväkke kui ka teistesse Kaitseministeeriumi valitsemisala asutustesse ning korraldame riigikaitseõpetajate tegevust.

Vaata rohkem

ANALÜÜTIK