Värsked tööpakkumised

Analüütik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 288114

Tööpakkumise number

288114

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks ülesandeks on meie Eesti, Läti ja Leedu elektrimüügi portfelli analüüs ja modelleerimine.

Nõudmised kandidaadile

See töö sobib Sulle, kui:
• Sul on majandus- või finantsalane kõrgharidus;
• oled töötanud analüütikuna, sh tegelenud suurte andmemahtude ja modelleerimisega;
• valdad väga hästi Excelit;
• Sul on tõsine huvi analüüsivaldkonna vastu;
• oled täpne, põhjalik, kohusetundlik ja hea suhtleja.
• Kasuks tuleb BO või SQL-i kasutamise kogemus ja töökogemus suures organisatsioonis.

Sind ootab vastutusrikas ja huvitav töö Eesti suurima tööandja juures, asjatundlik ja toetav meeskond ning eneseteostus- ja arenguvõimalus.

Lisainfo

Töökoht asub Tallinnas.

Lisainfot jagab Karla Agan tel 522 8988.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2012

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Jordaanias ja USA-s. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Tule Energiamüügi üksusesse
ANALÜÜTIKUKS.