Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #717961

Analüütik-assistent

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

1. Pärnu Haigla radioloogiliste uuringute ja terviseinfo statistiliste andmete kogumine ja andmete analüüs;

2. Radioloogiainfosüsteemi ja terviseinfosüsteemi andmete sisestamine, kontroll ning korrigeerimine;

3. Radioloogiainfosüsteemi ja Haigla terviseinfosüsteemi arendusprojektides osalemine;

4. Hankementlusega seotud toimingutes osalemine;

5. Radioloogiateenistust puudutavate juhtimisdokumentide ja lepingute korraldamises osalemine, korrektne vormistamine.

Ootused kandidaadile

1. Kõrg- või keskeriharidus (matemaatika,finants-juhtimine, analüütika, sotsioloogia, bürootöötaja, assistent lisapädevusega);

2. Head teadmised andmeanalüüsist;

3. Väga hea arvutioskus, andmetöötluses ja –analüüsi tööriistade valdamine (edasijõudnu tase Excelis, väga heal tasemel valdab programmi Word);

4. Analüüsi ja organiseerimisvõime;

5. Teadmised asjaajamisest ja dokumendihaldusest;

6. Oskab eesti keelt väga heal tasemel;

7. Valdab inglise keelt kõnes ja kirjas heal tasemel;

8. Ausus, korrektsus, kohusetundlikkus ja pingetaluvus;

9. Oskus töötada nii iseseisvalt, kui meeskonnas;

10. Suudab täita ka rutiinsema iseloomuga tööülesandeid.

Kasuks tuleb:

1. Varasem töökogemus statistika/meditsiinistatiska valdkonnas;

2. Eelnev töökogemus, mis hõlmab töö kirjelduses väljatoodud tööülesannete täitmist;

3. Algteadmised hankemenetluste läbiviimisest.

Ettevõte pakub

1. Kaasaegset töökeskonda;

2. Vastutusrikast ja huvitavat tööd;

3. Ametialast väljakutset arenevas valdkonnas;

4. Koolitusvõimalusi;

5. 35-kalendripäevast puhkust.

Lisainfo

Kandideerimiseks palun saada oma CV koos kuni poole A4 pikkuse motivatsioonikirjaga teemal “ Mida positiivset näen enda jaoks analüütik-assistendi töös ja töötamises Pärnu Haiglas” tööpakkujale, kasutades nuppu “Soovin kandideerida” hiljemalt 06. augustiks 2021

Tööpakkumise number
#717961

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. august 2021
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2021

Sihtasutus Pärnu Haigla on Pärnumaa ja osaliselt ka Lääne- , Saare– ja Hiiumaa elanikke teenindav keskhaigla, mis osutab ööpäevaringset ambulatoorset ja statsionaarset eriarstiabi. Pärnu haigla on Pärnumaa suurim tööandja, kus töötab üle 1400 inimese. Pärnu Haigla on Pärnu maakonna suurim tööandja, kus töötab üle 1400 inimese. SA Pärnu Haigla radioloogiateenistus on meditsiiniline teenistus, mille töö eesmärgiks on tagada haigla struktuuriüksustele ja teistele tellijatele kõrgetasemeline ja kvaliteetne radiodiagnostilise tervishoiuteenuse osutamine. Teenistuses töötavad: radioloogiatehnikud, radioloogid, abilised, assistendid ja sekretär.

Vaata rohkem