Värsked tööpakkumised

Analüüsilahenduste arendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 358407

Tööpakkumise number

358407

Töö kirjeldus

Sinu tööks on ärianalüüsi lahenduste loomine Qlik platvormil ja klientidele tehnilise toe tagamine.

Nõudmised kandidaadile

- Töökogemus ärianalüüsi- või muude infosüsteemide ülesehitamisel või Microsofti platvormi serverite administreerimisel
- Praktiline kogemus erinevate toimingute automatiseerimisel (automatic tasks, event triggers) ning SQL päringukeele ja andmebaasitööriistadega töötamisel
- Hea ettekujutust ettevõtte IT arhitektuurist
- Oskus hakkama saada VBScript’i, PHP, HTML keelega ja ka teiste kirjutatud scriptide lugemisega
- Kõrge vastutustunne ja organiseeritus, armastus numbrite maailma ja analüütika vastu, iseseisevus lahenduse leidmisel ja oskus ametialaselt suhelda eesti ja inglise keeles, hea kui ka vene keeles
- Kasuks tuleb, kui sa juba oled õppinud või töötanud QlikView’ga!

- Huvitavat ja vaheldusrikast tööd ühe maailma parima ja kiireimini areneva analüüsiplatvormiga Qlik
- Qlik tarkvara koolitusi, pideva enesearendamise võimalusi ning koostööd Eesti parimate ärianalüüsikonsultantidega
- Mõnusat töökeskkonda Ülemiste City's,35 päevast puhkust ja rohkelt vahvaid meeskondlikke ettevõtmisi
- Loomulikult korraliku töö eest ka korralikku tasu!

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2014
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2014

Infovara on konsultatsioonifirma, kes on täielikult pühendunud ärianalüüsile. Loome oma klientidele andmete ja nendevaheliste seoste vaatlemise keskkondi ning aitame neil läbi tõhusama analüüsi jõuda õigemate juhtimisotsusteni. Kasutame selleks üht maailma parimat ja Eestis enimkasutatavat analüüsitarkvara QLIK.