Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #341822

Ammattitaitoinen korroosionestomaalari

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tarjoamme asiakaslähtöisesti pintakäsittely- ja lisäarvopalveluita. Tehdään niin erilaisia maalauksia kevyemmistä prosessimaalauksista vaativiin korroosionestomaalauksiin.

Ootused kandidaadile

Vaadittavat taidot:

Suihkupuhdistus (teräsrakeella sekä kuonalla)
Ruiskumaalaus mm. korkeapaineruiskulla
Suomen kielen taito
Norsok stansardin mukainen korroosionestopätevyys on suuri etu

Palkat TVR luokituksen mukaan ryhmissä 6-8, riippuen siitä missä toimipisteessä / projektissa henkilö työskentelee.

Lisainfo

Soome keele oskus on kompromissitu nõudmine. CV saata soome keeles. Kontakteerume vaid nende kandidaatidega, kes on saatnud oma CV soome keeles.

Tööpakkumise number
#341822

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
27. mai 2014
Kuulutus sisestati:
8. mai 2014

Temp Group Estonia OÜ on personaliteenuseid pakkuv ettevõte. Meie kliendiks on üks Euroopa juhtivamaid pinnatöötlusega tegelevaid ettevõtteid Soomes.

Vaata rohkem