Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #701651

ÄMMAEMAND/ÕDE

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • naiste rasedusaegne jälgimine;

  • patsientide ultraheliuuringuks ettevalmistamine (patsiendilt anamneesi võtmine, vereanalüüside võtmine, vererõhu mõõtmine, kaalumine);

  • arsti assisteerimine ultraheliuuringutel ja günekoloogilistel protseduuridel. Ultraheliuuringu andmete programmi sisestamine ja meditsiinilise dokumentatsiooni korrektne täitmine;

  • OSCAR patsientide kohta statistilise materjali kogumine;

  • protseduuritoa ja ultrahelikabineti korrashoiu tagamine;

  • aidata kaasa patsientide ja nende külastajatele Loote Ultrahelikeskuses sõbraliku ja pingevaba õhkkonna loomisel.

Ootused kandidaadile

  • rakenduslik kõrgharidus (ämmaemanda- või õe erialal) ja veenivere võtmise oskus;

  • töökus, täpsus, hea pingetaluvus ja kohusetundlikkus;

  • eesti – ja vene keele oskus;

  • iseseisvus, korrektsus, ausus ja usaldusväärsus;

  • hea suhtlemisoskus, rõõmus ja positiivne ellusuhtumine;

  • vajadusel valmidust töötada pikemalt kui kuni 17.00ni

Ettevõte pakub

  • stabiilset päevast tööd;
  • meeldivat atmosfääri sõbralikus väikeses kollektiivis;
  • kodust töökeskkonda A klassi ärihoones;
  • tasuta autoparkimise kohta Ärihoone parklas;
  • enesearendamise võimalust;

Kandideeri läbi CV Keskuse või küsi  53073011 CV Keskuse värbamisspetsialist Maili Luik

Tööpakkumise number
#701651

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 12 €/tunnis
Kuulutus aegub:
6. juuni 2021
Kuulutus sisestati:
7. mai 2021

CV Keskuse klient Loote Ultraheliskriining OÜ on eragünekoloogi kabinet, mis on spetsialiseerunud rasedusaegsetele - ja günekoloogilistele ultraheliuuringutele ja naiste rasedusaegsele jälgimisele. Loote Ultrahelikeskus alustas tööd 2011 aasta mai kuus. Ettevõttes töötab kokku 4 inimest. Täpsem info www.ultraheli.ee .

Vaata rohkem