AML vanemspetsialist
Tööpakkumise number #814855
Veebipõhine värbamine
Täielik (100%) kaugtöö võimalus

AS CITADELE BANKA EESTI FILIAAL
Tallinn, Tallinn, Harjumaa, kaugtöö võimalus

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Ootame AML meeskonnaga liituma
kogenud ning hea suhtlemis- ja organiseerimisoskusega spetsialisti,
kellel on suurepärane arusaam
AML/CTF valdkonna protsessidest ja arengusuundadest.

Oled valmis:

  • Esitama kohalikule regulaatorile aruandeid kahtlaste tehingute kohta

  • Tagama kahtlaste tehingute tõhusa tuvastamise ja jälgimise

  • Teostama perioodilist kvaliteedikontrolli tehingute jälgimise üle ja tõhustama hoolsusmeetmeid

  • Aitama tuvastada protsessides võimalikke nõrkusi ja osalema pideva parenduse projektides (Lean)

  • Andma asjatundlikku nõu rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise küsimustes

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt 2 aastat töökogemust AML/CTF valdkonnas, varasem kogemus panganduses ja finantsvaldkonnas

  • Kõrgharidus õiguses või majanduses

  • Kindla eelise kandideerimisel annab erialase assotsiatsiooni nt ACAMS sertifikaadi olemasolu

  • Hea arusaam AML/CTF valdkonnast ja kahtlaste tehingute jälgimise süsteemidest, andmekaeve/analüütilistest vahenditest ja KYC automeeritud lahendustest

  • Suurepärane analüüsivõime

  • Eesti keel C2 ja inglise keel C1 tasemel, kasuks tuleb vene keele oskus

  • Põnev töö rahvusvahelises ning kasvavas finantssektori ettevõttes

  • Toetav ja hooliv meeskond

  • Kaasaegne töökeskkond Tallinna kesklinnas

  • Koolitused ja erialase arengu võimalus

  • Konkurentsivõimeline töötasu ja lisasoodustused

Tööpakkumise number
#814855

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
21. september 2022
AML vanemspetsialist AML vanemspetsialist

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
Veebipõhine värbamine Täielik (100%) kaugtöö võimalus SENIOR CREDIT ANALYST AS CITADELE BANKA EESTI FILIAAL
SENIOR CREDIT ANALYST AS CITADELE BANKA EESTI FILIAAL • Tallinn
Tallinn
Osaline kaugtöö võimalus PWC ÄRINÕUSTAMISE NOOREMKONSULTANT PricewaterhouseCoopers AS
PWC ÄRINÕUSTAMISE NOOREMKONSULTANT PricewaterhouseCoopers AS • Tallinn
Osaline kaugtöö võimalus
Tallinn
Veebipõhine värbamine Täielik või osaline kaugtöö võimalus INVESTMENT MANAGER Trade Finance Capital OÜ
INVESTMENT MANAGER Trade Finance Capital OÜ • Tallinn
Täielik või osaline kaugtöö võimalus
Tallinn
Veebipõhine värbamine Täielik või osaline kaugtöö võimalus COMPLIANCE SPECIALIST Trade Finance Capital OÜ
COMPLIANCE SPECIALIST Trade Finance Capital OÜ • Tallinn
Tallinn
ANALÜÜTIK Politsei- ja Piirivalveamet
ANALÜÜTIK Politsei- ja Piirivalveamet • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki