https://www.cvkeskus.ee/248089

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Allhanke müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 248089

Tööpakkumise number

248089

Töö kirjeldus

Sinu väljakutseks on avarada tänaseid perspektiive - leida uusi kliente globaalsetel turgudel. Sinu töö peamiseks eesmärgiks on korraldada AS Bestneti tootmismasinate võimaluste alusel allhanketööde müük. Sa lood aktiivselt kontakte uutel ja olemasolevatel turgudel, pead läbirääkimisi, teed hinnapakkumisi- ja kalkulatsioone. Sa vastutad allhanke projektide koordineerimise eest tootmisega ja otsese kliendisuhtluse eest projekti käigus. Sinu töö tulemuslikkuse näitajateks on äritulemused, kvaliteetne teenus ning klientide rahulolu.


Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima kui Sul on kogemus tootmisega seotud müügis. Sa oled läbi rääkinud ja juhtinud projekte, kokku puutunud tööde ja ressursside müügiga. Sul on tehniline kõrg- või eriharidus ja tehniline taip kalkulatsioonide tegemiseks. Kasuks tulevad teadmised ja kogemused masinehituse ja/või metallitööstusest. Sind eristab soov saavutada tulemusi, ise müüa ja läbirääkida ning erinevate klientidega suhteid luua ja hoida. Sa oled innovaatiliste ideedega, mida realiseerid koos meeskonnaga, leiad lahendused mittestandardsetes olukordades. Tööks on vajalik hea inglise keele oskus.


Ettevõte pakub

Tulemuslikule müügijuhile pakub ettevõte korralikku palka ning tulemuspõhist tasustamisskeemi, võimalust ennast teostada tehniliselt väljakutsuvate teenuste müügis ning arendada äri erinevatel turgudel.Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
24. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
6. jaanuar 2012

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS Bestnet on loodud 1990. aastal ja põhineb Eesti kapitalil. Ettevõtte põhitegevuseks on sõiduautode järelhaagiste tootmine, lisaks tegeleb ettevõtte erinevate metallkonstruktsioonide valmistamisega pakkudes teenust tootearendusest pinnatöötluse ja paigalduseni. Bestnet AS on üks juhtivatest kerghaagiste arendajatest, tootjatest – turustajatest Skandinaavias ja Baltimaades, eksportides ka väljapoole EU-d (Venemaale, Valgevenesse, Ukrainasse, Usbekistani jne). Bestnet-i AS tuntumad kaubamärgid on TIKI ja AKU, eksport ettevõtte toodangust moodustab rohkem kui 93%. Tugevas rahvusvahelises konkurentsis püsima jäämiseks pööratakse ettevõttes suurt tähelepanu tootmisvõimsusele, kvaliteedile ja arendustegevusele. Kaasaegne tehnoloogia on Bestneti jaoks alati olnud võtmetähtsusega, millele on üles ehitatud kogu kvaliteedipoliitika ja tootlikkus.
Lisaks oma põhitoodangule pakub Bestnet AS oma klientidele projektijuhtimise täislahendust, alates tootearendusest kuni valmis tooteni, sh ka toote testimist, transporti ja vajadusel montaaži kliendi juures.