Alkoholi liigtarvitamise ennetamise ja terviseteenuste arendamise ekspert

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Euroopa Sotsiaalfondist toetatava programmi „Tervislikke valikuid toetatavad meetmed 2008–2009” raames OTSIME:

ALKOHOLI LIIGTARVITAMISE ENNETAMISE JA TERVISETEENUSTE ARENDAMISE EKSPERTI

Töö kirjeldus:

- alkoholi liigtarvitamise varase avastamise ja nõustamise kontseptsiooni väljatöötamine

- alkoholi liigtarvitamise varase avastamise ja nõustamise teenuse integreerimine esmatasandi tervishoiusüsteemiga

- muude terviseteenuste arendamine

Ootused kandidaadile

Nõuded kandidaadile:

- tervise- või sotsiaalteaduste alane kõrgharidus

- struktuuriüksuse - või projektijuhtimise töökogemus tervise- või sotsiaalvaldkonnas

- soov panustada alkoholi liigtarbimise vähendamisse

- väga hea eesti ja inglise keele oskus, vene keele oskus vähemalt suhtlustasandil

- hea arvuti kasutamise oskus

- hea suhtlemisoskus ja algatus- ning organiseerimisvõime

- orienteeritus meeskonnatööle

Ettevõte pakub

Pakume huvitavat ja vastutusrikast tööd Tallinnas.

Lisainfo

Kandideerimiseks vajalik avaldus ja elulookirjeldus palume esitada Tervise Arengu Instituuti, Hiiu 42, 11619 Tallinn