AKTIIVNE MÜÜGIESINDAJA
ROLLING OÜ Tööpakkumine aegub 6 päeva pärast.
Tööpakkumise number #831666

ROLLING OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

  • Uute äriklientide leidmine ja suhete loomine üle kogu Eesti

  • Müügikõned ja kliendikohtumised

  • Klientide vajaduste väljaselgitamine ja nõustamine

  • Pakkumiste ja hangete vormistamine

  • Toodete ja teenuste aktiivne müük, lisamüük

  • Klientide järelteenindus

  • Tihe koostöö rahvusvahelise Rollingu meeskonnaga

Ootused kandidaadile

  • Positiivsus ja teotahe

  • Müügitöö kogemus

  • Heal tasemel eesti ja vene keele oskus

  • Väga head suhtlemisoskus

  • Ajaplaneerimise oskus

  • B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

  • Aktiivne müügitöö väljakutseid otsivale müügitalendile

  • Põhjalik väljaõppe ja tõhus sisseelamisprogramm

  • Müügikoolitused

  • Ettevõtesisesed müügialased võistlused väärtuslike auhindadega

  • Mugav kontor Tallinnas, Lasnamäe linnaosas

  • Kaugtöö võimalus

  • Põhipalk ja tulemustasu, mis võib olla kaks Eesti keskmist palka ja rohkem

  • Noor ja aktiivne kollektiiv

  • Ühisüritused

  • Juhtkonna toetus, kelle jaoks on tähtis sinu edu

  • Tööaeg E-R 8:00-17:00 või 8:30-17:30

Tööpakkumise number
#831666

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 näd. tagasi
MÜÜGIESINDAJA (TALLINN) Elis Textile Service AS
5 päeva jäänud
MÜÜGIESINDAJA (TALLINN) Elis Textile Service AS • Tallinn
Tallinn
MÜÜGIESINDAJA UNITED CAPITAL OÜ
MÜÜGIESINDAJA UNITED CAPITAL OÜ • Tallinn
Tallinn
2 näd. tagasi
MÜÜGIESINDAJA OÜ Eesti Haldus
MÜÜGIESINDAJA OÜ Eesti Haldus • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
MÜÜGISPETSIALIST Marmatel Trading OÜ
MÜÜGISPETSIALIST Marmatel Trading OÜ • Tallinn
Tallinn
MÜÜGIESINDAJA MIXPACK OÜ
2 päeva jäänud
MÜÜGIESINDAJA MIXPACK OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki