Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #739014

Aktiivne klienditeenindaja Fama Rademari

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klienditeenindajana on Sinu peamiseks tööülesandeks klientidele personaalse teeninduse pakkumine, mille käigus lihvid enda suhtlemisoskust ja arendad müügitööd. Lisaks sellele müügisaali korrashoid ning kauba müügiks ettevalmistamine.

Ootused kandidaadile

  • Oled positiivse ellusuhtumisega ja avatud uutele väljakutsetele;

  • Sulle meeldib seada ja saavutada eesmärke;

  • Pead oluliseks enesearengut;

  • Oled suurepärane meeskonnamängija;

  • Sulle valmistab rõõmu inimestega suhtlemine;

  • Armastad liikuda ning soovid innustada ka teisi!

Ettevõte pakub

  • Motiveerivaid ja toetavaid kolleege;

  • Tugevat sisseelamisprogrammi koos harivate koolitustega;

  • Stabiilset sissetulekut ja püsivat töösuhet;

  • Sportlikke sündmusi ja sporditoetust;

  • Paindlikku töögraafikut.

Tööpakkumise number
#739014

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 650 - 880 €/kuus
Kuulutus aegub:
5. november 2021
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2021

Rademar on Eesti pereettevõte, kus töötavad kompetentsed ja pühendunud inimesed. Ettevõte alustas oma tegevust 1992. aastal ning meie peamiseks tegevusvaldkonnaks on spordi- ja vabaaja toodete jaemüük. Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele teadlikku ja sõbralikku teenindust ning kaupade ja teenuste parimat valikut.

Vaata rohkem