Akende ja uste paigaldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 504663

Tööpakkumise number

504663

Töö kirjeldus

PVC, Puit/alumiinum ja alumiinium-puit akende ja uste paigaldus
Alumiinum fassaadide paigaldus

Nõudmised kandidaadile

Nõutav on Eesti keele oskus!
Lojaalsus ja kohusetundlikus
Oskus töödata nii iseseisvalt kui meeskonnas
Ehitusalane töökogemus (projekti lugemise oskus)
Kasuks tuleb: B-kat lubade olemasolu, vene keele oskus, töökogemus ehitus valdkonnas

Kaasaegseid töövahendeid sõbralikku ja toetavat meeskonda, häid töötingimusi, stabiilset ja pikaajalist töökohta ning motiveerivat palka!

Töö algus esimesel võimalusel!

Lisainfo

Huvi korral võtta ühendust: +37255555177 Sander Sõõrd või email Sander.soord(ät)gmail.com

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
12. november 2017
Kuulutus sisestati:
1. november 2017

Uus arenev ettevõte FBGP, otsib enda meeskonda inimesi, kellel on kogemust alumiinumi ja PVC akende/uste paigaldamisega. Teeme koostööd ja pakume paigalusteenust suurettevõttele Fenster kelle põhitegevuseks on akende ja uste tootmine.