Värsked tööpakkumised

Агент по поиску новых обьектов

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 189960

Tööpakkumise number

189960

Töö kirjeldus

Предоставление наших услуг и активная работа по поиску новых обьектов , отслеживание ситуации на рынке, участие в тендерах, заключение договоров на обслуживания по уборке.

Nõudmised kandidaadile

Опыт работы в сфере продаж, желателен опыт в сфере клининговых услуг. Хорошие навыки общения и ведения переговоров.Заключение договоров.Отслеживание ситуации на рынке. Хорошее владение эстонским и русским языками.Ответственность и добросовестность.Желание приобретать новые навыки. Наличие личного автомобиля - обязятельно

Мы предлагаем перспективное рабочее место в нашем коллективе.У Вас появится возможность реализовать себя в сфере продаж, работы менеджера в клининговой компании.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. veebruar 2010
Kuulutus sisestati:
21. jaanuar 2010
Brutopalk:
Alates 7000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
Компенсация за топливо 800еек, Компенсация за телефон 500 еек +% ставка от заключённых договоров

Suletud aktsiaselts «Vitaresta» alustas oma tegevust 21. septembril 1998. a.
Peamised tegevusalad: professionaalsed puhastusteenused, kauplemine porivaipade ja hügieenitarvetega.
Nelja tegevusaasta jooksul kogunenud kogemused – rahvusvahelistel CLEАN näitustel, seminaridel ja koolitustel osalemine – võimaldavad tagada teenuste kõrge kvaliteedi ja tootlikkuse, samuti võime vastu võtta ka kõige vastutusrikkamaid tellimusi. Meie firma teostab puhastustöid kvaliteetselt, kasutades selleks progressiivset tehnikat ja puhastustehnoloogiat. Töid teostavad kvalifitseeritud ja kultuursed töötajad. Käesoleval ajal töötab ettevõttes üle 800 töötaja.