Värsked tööpakkumised

Aegviidu rahvamaja juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 615128

Tööpakkumise number

615128

Töö kirjeldus

Sinu rolliks rahvamaja juhatajana on:

  • korraldada ja juhtida Aegviidu rahvamaja igapäevategevust;
  • aidata kaasa alevi seltsielu edendamisele;
  • teha koostööd Anija Valla Kultuurikeskuse ja teiste koostööpartneritega;
  • taotleda toetusi projektitöös eelarveväliste vahendite täiendamiseks ja võimaluste mitmekesistamiseks.

Nõudmised kandidaadile

Oled suurepärane kandidaat, kui Sul on:

  • töökogemus kultuuriürituste korraldamisel ja asutuse juhtimisel;
  • juhtimiskompetentsid;
  • teadmised eelarvelise asutuse majandamise alustest;
  • oskused teavitus- ja turundusalase töö korraldamisel.
  • väga hea suhtlemis-, väljendus- ja kuulamisoskus.
  • isiklikud omadused: tolerantsus, pühendumus, pingetaluvus, empaatiavõime, otsustusvõime, vastutus- ja kohusetunne, koostöö- ja motiveerimisvõime.
Kasuks tuleb Sinu:
  • vastutustunne, korrektsus ja täpsus;
  • koostöö- ja väga hea suhtlemisoskus;
  • analüüsi- ja planeerimisvõime, õpi- ja otsustusvõime;
  • projektide kirjutamise kogemus;
  • B-kategooria juhilubade omamine.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • võimalust oma ideede teostamiseks tehes huvitavat ja mitmekesist tööd;
  • sõbralikku ja toetavat meeskonda.

KANDIDEERIMISEKS PALUN ESITA OMA CV JA MOTIVATSIOONIKIRI LÄBI CV-KESKUSE (WWW.CVKESKUS.EE) HILJEMALT 15. septembriks 2019.
TÖÖAEG: TÄISTÖÖAEG .
TÖÖLE ASUMISE AEG: ESIMESEL VÕIMALUSEL.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
13. september 2019
Kuulutus sisestati:
27. august 2019

ANIJA VALLAS HARJUMAAL ELAB 6300 INIMEST. OLEME ELAMISVÄÄRSE ELUKESKKONNAGA, MAJANDUSLIKULT MITMEKESINE, ELUJÕULISE KOGUKONNAGA ARENEV OMAVALITSUS. ANIJA VALLA KESKUSEKS ON KEHRA, KUS ON MUGAV JA KIIRE RONGIÜHENDUS TALLINNAGA. VALLA SUURIMAS ALEVIS AEGVIIDUS ELAB 700 INIMEST.