Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194448

Aednik-komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

töötamine nii sise- kui välistingimustes, vajadusel ka nädalavahetustel, riiklikel pühadel, hommiku- ja/või õhtutundidel. Oluline on füüsiline vastupidavus, hea tervis, kohusetunne, korrektsus, kiirus. Töö nõuab taimede tundmist.

Ootused kandidaadile

taimede tundmine;
korrektsus, täpsus, kiire taip;
algatusvõime, aktiivsus;
kasuks tuleb aiandusalane eriharidus

Ettevõte pakub

vaheldusrikast ja väljakutseid pakkuvat tööd;
looduslähedast keskkonda;
töö tulemustele vastavat tasu;

Lisainfo

Hooajatöö kuni 31.oktoobrini;
Kandideerimisel palume lisada motivatsioonikiri
Sobivate kandidaatidega võtame ise ühendust

Tööpakkumise number
#194448