Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #458152

Aednik-klienditeenindaja Lagedi istikuäris

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide teenindamine
Töö kassas ja arveldamine
Kaupade ja istikute müügiks ettevalmistamine
Taimede hooldamine

Ootused kandidaadile

Hea suhtlemisoskus
Ausus ja lojaalsus tööandjale
Kasuks tuleb eelnev töökogemus aianduses
Hea pingetaluvus ja füüsiline vastupidavus

Ettevõte pakub

Vaheldusrikast ja väljakutseid pakkuvat tööd värskes õhus
Töö graafiku alusel

Lisainfo

Sobivate kandidaatidega võtame ise ühendust.

Tööpakkumise number
#458152