Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #460074

Aednik-haljastaja praktika

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- taimekasvatuse ja -hoolduse tööd
- taimede istutamine, pakkimine, sorteerimine ja komplekteerimine
- haljasalade hooldamine

Ootused kandidaadile

- kiired käed ja täpne silm
- kohusetundlik
- tahe teha füüsilist tööd välitingimustes
- koostöö ja õppimisvõime
- valmisolek koolitustel ja kursustel osalemiseks
- sobib töötutele ja tööotsijatele
- huvi taimede vastu
- varasem töökogemus aedniku ja/või haljastuse alal pole vajalik

Ettevõte pakub

- palju tööd värskes õhus
- koolitust
- huvitavat väljakutset
- väljaõpet ja juhendamist

Tööpakkumise number
#460074