Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #297314

Administraator/müügisekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Broneeringute tegemine
Ilusalongi teenuste ja toodete müük
Klientidega suhtlemine ja info edastamine
Klientide teenindamine telefoni ja meili teel
Vajaliku paberitöö täitmine

Ootused kandidaadile

Soome, vene ja inglise keele oskus
Arvutioskus
Kliendisõbralik, viisakas ja kõrgetasemeline teenindusoskus
Hea suhtlemisoskus
Hea meeskonnatöö oskus
Kohusetundlikkus ja korrektsus
Hea pingetaluvus ja paindlikkus
Töökoht on mitte suitsetajale

Ettevõte pakub

Huvitavat ja mitmekesist tööd
Stabiilset töökohta
Sõbralikku kollektiivi
Motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#297314

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
23. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2013

Ilusalong Abigail tegutseb Radisson Blue hotellis juba 2003.a. Salong on väga ilus ja hubane ning sisustamisel on silmas peetud klientide ja töötajate maksimaalset mugavust. Pakume oma klientidele personaalset teenindust, suures valikus hooldusi ja tooteid. Meie salongis töötavad ainult oma ala spetsialistid, kes saavad pidevalt täiendkoolitusi. See on Teie pelgupaik kiire linnamelu keskel!

Vaata rohkem