Administraator-turvatöötaja Välisministeeriumis- töötasu 1200 eurot (bruto)
Tööpakkumise number #803020
Veebipõhine värbamine

AS G4S Eesti
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Administraatorina usaldame Sulle külastajate ja personali teenindamise ning abistamine. Turvatöötajana on Sinu ülesandeks häiretele reageerimine, avaliku korra tagamine, läbipääsurežiimi teostamine ning kaamerate jälgimine.
Töökoht asub Tallinna kesklinnas, tööaeg E-R 8:00-17:00, brutopalk 1200 eurot kuus.

Ootused kandidaadile

Jah, Sinust sõltub turvalisem Eesti!
Liitu meie tiimiga, kui oled vähemalt 19-aastane, põhiharidusega ja Eesti kodakondsusega, hea suhtlemisoskusega, räägid eesti keelt ja omad vähemalt B-2 keeletaseme tunnistust.

Sind ootavad mitmed võimalused enesetäiendamiseks, soodsad sportimistingimused meie G4S spordiklubis. Oleme Sulle kindla ja pikaajalise kogemusega tööandjaks.
Aita meil muuta Eesti turvalisemaks!

Tööpakkumise number
#803020

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : Kuni 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
31. august 2022
Kuulutus sisestati:
2. august 2022
Administraator-turvatöötaja Välisministeeriumis- töötasu 1200 eurot (bruto) Administraator-turvatöötaja Välisministeeriumis- töötasu 1200 eurot (bruto)

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
LENNUJAAMA JALGSIPATRULLI TURVATÖÖTAJA- TÖÖTASU ALATES 1400 EUROT (BRUTO) AS G4S Eesti
LENNUJAAMA JALGSIPATRULLI TURVATÖÖTAJA- TÖÖTASU ALATES 1400 EUROT (BRUTO) AS G4S Eesti • Tallinn
Tallinn
2 näd. tagasi
IT AGENTUURI TURVATÖÖTAJA - TÖÖTASU 1300 EUROT BRUTO AS G4S Eesti
5 päeva jäänud
IT AGENTUURI TURVATÖÖTAJA - TÖÖTASU 1300 EUROT BRUTO AS G4S Eesti • Tallinn
Tallinn
TURVATÖÖTAJA-ADMINISTRAATOR TALLINNA TELETORNIS Forus Security AS
TURVATÖÖTAJA-ADMINISTRAATOR TALLINNA TELETORNIS Forus Security AS • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
TURVATÖÖTAJA-ADMINISTRAATOR EESTI ENERGIA BÜROOHOONESSE Forus Security AS
Alates 5.3 €/tunnis
TURVATÖÖTAJA-ADMINISTRAATOR EESTI ENERGIA BÜROOHOONESSE Forus Security AS • Tallinn
Tallinn
OBJEKTIVANEM KUMU MUUSEUMIS FORUS SECURITY AS
OBJEKTIVANEM KUMU MUUSEUMIS FORUS SECURITY AS • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki