Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #795470

ADMINISTRAATOR TALLINNAS

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Administraatorina usaldame Sulle külastajate ja personali teenindamise ning abistamine, üldturvalisuse tagamine, läbipääsurežiimi teostamine, kaamerate jälgimine ning aruannete täitmine.
Töökoht asub Tallinnas, tööaeg E-R, brutopalk alates 5.50 eurot tunnis.

Ootused kandidaadile

Liitu meie tiimiga, kui oled vähemalt 19-aastane, põhiharidusega ja Eesti kodakondsusega, räägid eesti keelt ja omad vähemalt B-2 keeletaseme tunnistust.

Sind ootavad mitmed võimalused enesetäiendamiseks, soodsad sportimistingimused meie G4S spordiklubis. Oleme Sulle kindla ja pikaajalise kogemusega tööandjaks.

Tööpakkumise number
#795470

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. juuni 2022
Kuulutus sisestati:
28. juuni 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem