Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #621295

Administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Administraatori töö multidistsiplinaarse meeskonnaliikmena on kuulata 4 Kliiniku poole pöördunud isikute soove/muresid ning leida neile sobiva spetsialisti juurde vastuvõtuaeg. Korraldada infovahetust erinevate osapoolte vahel parima lahenduse leidmiseks ning külvata positiivset energiat.

Nõudmised kandidaadile

- positiivne ellusuhtumine ja orienteeritus kõrgetasemelisele teenindusele
- väga hea suhtlemis- ja organiseerimisoskus
- täpsus, kohusetundlikkus ja paindlikkus
- heal tasemel suuline vene keele oskus ja väga heal tasemel eesti keele oskus
- tahe panustada tervise edendamisele ja heaolu parandamisele

Ettevõte pakub

- põnevat tööd multidistsiplinaarses kliinikus
- professionaalset meeskonda
- väljaõpet kohapeal
- õppimis- ja arenemisvõimalusi
- sisekoolitusi
- kaasaegset ja mugavat töökeskkonda

Tööpakkumise number
#621295

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. november 2019
Kuulutus sisestati:
3. oktoober 2019

4 Kliinikusse on koostööks kokku koondunud eriarstid ja spetsialistid erinevatest valdkondadest, kes hindavad ühtseid väärtusi ja soovivad pakkuda tulemuslikku ravi. Teenindame patsiente Tallinna ja Tartu kliinikutes, kus tänu kaasaegsetele diagnostikavõimalustele saame iga päev tööd teha selle nimel, et aidata kõigil elada täisväärtuslikku elu. Pakume eriarstide ja spetsialistide ambulatoorseid vastuvõtte, uuringuid ja päevakirurgilisi teenuseid.

Vaata rohkem