Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #605644

Administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:

  • Jälgida ja hoida turvalisust staadioni hoones ja territooriumil;
  • Staadioni klientide vastuvõtmine ja teenindamine;
  • Toodete müümine ning kassaga arveldamine;
  • Treeningutel osalejatele riietusruumide võtmete väljastamine ning väljaantud võtmete tagastuse kontroll;
  • Tööandja poolt koostatud treeninggraafiku alusel jagama informatsiooni erinevate võistkondade ja treeninggruppide treening- ja/või mängupaikade kohta;
  • Töökoha korrashoiu eest vastutamine.

CV ja lisaküsimused aadressile: kotkastaadion(at)hot.ee hiljemalt 12.07.2019.

Ootused kandidaadile

  • Valmis töötama graafiku alusel;
  • Viisakas ja meeldiv suhtleja;
  • Hea arvuti käsitlemise oskus,
  • Iseseisvus tööülesannete täitmisel;
  • Korrektsust, täpsust ja kohusetunnet tööülesannete täitmisel.

Ettevõte pakub

  • stabiilset töökohta
  • meeldivat töökollektiivi
  • töö sobib hästi ka üliõpilasele

Tööpakkumise number
#605644