2023-08-23 14:48:55

Administraator

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Sinu soe naeratus ja abivalmis tervitus registratuuris loovad aluse meie patsiendikogemusele Melivas. Igapäevaselt korraldad infoliikumist, nõustad patsiente, registreerid vastuvõtuaegu ja vastad nii telefonile kui e-kirjadele. Lisaks kontrollid, et arveldamine ja andmesisestus oleks alati korrektne. Aita meil pakkuda erakordselt meeldivad kogemust meie patsientidele.

Ootused kandidaadile

Me oleme Eesti inimeste tervisepartneriks läbi nende elukaare ja mõistame, et nende heaolu sõltub ka meist. Otsime inimesi, kes tunnevad rõõmu oma tööst, soovivad teisi aidata ja on oskuslikud suhtlejad. Sinu kasuks räägib varasem teenindusalane kogemus, arvutialane vilumus ja inglise keele oskus. Samuti väärtustame inimesi, kellele meeldib meeskonnatöö ja enda silmaringi laiendamine. Tegemist on tähtajalise ametikohaga vanemapuhkusel oleva töötaja naasmiseni.

Ettevõte pakub

Meliva on Eesti suurim eratervishoiu ettevõte. Meie kliinikutest leiad hierarhiavaba sisekultuuri ja lubame, et oled ümbritsetud suurepäraste kolleegidega. Peame oluliseks õlg-õlatunnet ja jagatud väärtusi. Lisaks pakume nii füüsilist kui ka vaimset tervist toetavat motivatsioonipaketti, ühisüritusi ja rohkelt arenguvõimalusi.

Lisainfo

Tegemist on tähtajalise ametikohaga vanemapuhkusel oleva töötaja naasmiseni.