2023-08-23 14:48:55

Administraator

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Anname Sulle võimaluse aidata

Sinu soe naeratus ja abivalmis tervitus registratuuris loovad aluse meie patsiedikogemusele Melivas. Igapäevaselt korraldad infoliikumist, nõustad patsiente, registreerid vastuvõtuaegu ja vastad nii telefonile kui e-kirjadele. Lisaks kontrollid, et arveldamine ja andmesisestus oleks alati korrektne. Aita meil pakkuda erakordselt meeldivat kogemust meie patsientidele.

Ootused kandidaadile

Meile on oluline Sinu pühendumus

Me oleme Eesti inimeste tervisepartneriks läbi nende elukaare ja mõistame, et nende heaolu sõltub ka meist. Otsime inimesi, kes tunnevad rõõmu oma tööst, soovivad teisi aidata ja on oskuslikud suhtlejad. Sinu kasuks räägib varasem teenindusalane kogemus, arvutialane vilumusja inglise keele oskus. Samuti väärtustame inimesi, kellele meeldib meeskonnatöö ja enda silmaringi laiendamine

Ettevõte pakub

Me oleme pühendunud ka Sinule

Meliva on Eesti suurim eratervishoiu ettevõte. Meie kliinikutest leiad hierarhiavaba sisekultuuri ja lubame, et oled ümbritsetud suurepäraste kolleegidega. Lisaks pakume nii füüsilist kui ka vaimset tervist toetavat motivatsioonipaketti, ühisüritusi ja rohkelt arenguvõimalusi.

Aita meil hoida tervet elu ja oled meie juures hoitud terve elu.